ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Yeni yemek hizmetini nasıl buldunuz?

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Harita
KIRIKKALE

Yasal Uyarı

Yasal Duyuru

         www.kirikkaleiyc.org web sitemiz Kırıkkale Hasan Sağlam Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'nun resmi web sitesidir. Yurdumuza ait web sitemizde yurdumuzdaki faaliyet ve duyurularımız öğrenci ve velilerimizi bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizdeki bilgi, resim ve diğer tüm içeriklerin izinsiz olarak kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması, dergi, gazete, radyo, TV, internet ve diğer iletişim araçlarında kullanılması durumunda kullanan kişi, kişiler yada kuruluşlar internet ve bilişim suçlarının tamamını ayrıca hukuksal tazmınatları da peşinen kabul etmiş sayılırlar.
        Eğitime katkı olsun diye sitemizdeki verileri çeşitli iletişim araçlarında, görsel, basılı yada sesli iletişim araçlarında kullanmak isteyen kişi yada kuruluşlar, yurt idaresi ile bizzat görüşülüp, herhangi bir maddi karşılık beklemeksizin, içeriği belirlenen ve yurt idaresinin uygun gördüğü şekliyle ve yapılan yazılı sözleşmeye göre yayın hakkı olabilecektir. Bu hususların dışındaki kullanıcılar tek taraflı yapmış oldukları uygulamalar ve yayınlar olması durumunda yukarıda bahsedilen hususlar nedeniyle bilişim suçları kapsamına girmekte ve yurdumuzdaki idareci ve diğer personelin kişilik ve özlük haklarına ihlal nedeniyle de ayrıca hukuksal bir sorumluluk getirmektedir.
    Ayrıca sitemizde yer alan eğitim amaçlı sağlık bilgilerini kullanarak ziyaretçilerimiz kesinlikle  kendilerinde yada bir başkasında uygulama yapmamalıdırlar. Yapmaları durumunda kendileri sorumludurlar.
    Sitemizdeki sayfalar arasında gezinirken zararlı içerikli dosya yada verilerin bilgisayarınıza zarar vermemesi için bilgisayarınızda güncel bir virüs programı olması gerekmektedir. Bu sebeple meydana gelebilecek arızalardan sitemiz yada yurdumuz sorumlu değildir.
 
Kırıkkale Hasan Sağlam Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Yönetimi

Bu sayfa 3977 defa görüntülenmiştir.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

VİDEO ARA


Kırıkkalede Özel Yurt www.hasansaglamyurdu.com
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Sitemiz En iyi 1024*768 piksel çözünürlükte görülebilir. Her hakkı saklıdır.
***Copyright 2010***

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi